L. Stuokos Gucevičiaus 1, Vilnius (8-5) 208 0805

Pusryčiai Vilniuje

 
Pusryčiai – maisto kultūros dalis, leidžianti gardžiai ir sočiai pradėti dar vieną savo gyvenimo dieną. O vėlyvieji pusryčiai? Tai metas, kai pusryčiauti, atrodo, jau per vėlu, o pietauti dar per anksti, tačiau pasimėgauti skaniu ir įvairiu maistu labai norisi…

Restoranas Vilniuje „Šventaragio sodas“ vilioja skoningai, gražiai ir originaliai patiektu maistu, jaukia aplinka bei maloniu aptarnavimu. Ir standartiniai pusryčiai, ir vėlyvieji pusryčiai Vilniuje, šiame restorane – idealus laikas tiek pasisotinti prieš dar vieną darbo dieną, tiek aptarti planus su kolegomis, tiek trumpam pasimatyti su draugais ar surengti malonų pasimatymą. Pusryčiai Vilniuje restorane „Šventaragio sodas“ – gausūs, skanūs ir netgi turintys kuo maloniai nustebinti.

Pusryčiai Vilniuje kiekvieną dieną – švediškas stalas

 
Kiekvieną rytą nuo 7 iki 10 val. darbo dienomis ir nuo 7.30 iki 11 val. savaitgaliais, kviečiame vilniečius ir Vilniaus miesto svečius pusryčiauti „Šventaragio sode“.

Pusryčiams ruošiame švedišką stalą, kurį kaskart atnaujina ir tobulina šefas Gintautas Pleskačiauskas. Tačiau ant šaltų užkandžių stalo visuomet bus šviežių ir marinuotų daržovių, keleto rūšių mėsos, sūrio, duonos, šviežių kepinių.

Iš anksto rezervuoti staliuko – nebūtina.

Vėlyvieji pusryčiai Vilniuje sekmadieniais

 
Sekmadienis nuo seno laikomas švente, todėl ne veltui vėlyvieji pusryčiai organizuojami būtent šią dieną. Tai laikas, skiriamas tik sau, kuomet galima lėtai pasimėgauti rytu, pro langą matomu nuostabiu vaizdu (šalia restorano „Šventaragio sodas“ savo grožį skleidžia didingoji Vilniaus arkikatedra), tobulu maistu ir plačiu jo pasirinkimu. „Šventaragio sode“ visada esate laukiami – vieni, su šeima, vaikais, draugais ar kaimynais.

Kartu pasidarykime tikro maisto šventę! O kad jau užsiminėme apie maistą, tai išduosime paslaptį, kad visada pasiūlysime Jums kelių rūšių Benedikto kiaušinių, saldžių ir nesaldžių čirvinių vaflių, sotųjį angliškų pusryčių rinkinį, ryžių pudingo ir kitų gardumynų. Mes gaminame su meile ir tik vardan savo svečių! Sekmadienį negalvokite apie nieką kitą, tik mėgaukitės puikia kompanija ir čia pat ruošiamu maistu.

Vėlyvųjų pusryčių laukiame jūsų kiekvieną sekmadienį nuo 12 iki 16 val.
Beje, ar geriausiam pusryčių įvertinimui užtenka tik skanaus maisto ir savo srities profesionalų ruošiamų patiekalų? Pusryčiai Vilniuje, restorane „Šventaragio sodas“, ne tik išskirtiniai kokybišku maistu, bet ir savo unikalia aplinka.

Ateikite ir susikurkite čia savo pusryčių ritualą, maža dalele prisidėkite prie maisto kultūros puoselėjimo. Ir būkite tikri, kad pusryčiai Vilniuje, restorane „Šventaragio sodas“, – sočios ir sėkmingos dienos pradžiai.

 

Vėlyvieji pusryčiai Vilniuje – meniu

Sotusis rinkinys

Kepti kiaušiniai, dešrelės, šoninė, pupelės pomidorų padaže, kepti pievagrybiai, tarkuotų bulvių paplotėliai, užkeptas pomidoras, skrebučiai;

9€


Benedikto kiaušiniai su:

Kepta šoninė, olandiškas padažas, angliško kekso bandelė;
Marinuota lašita, ikrai, varškės kremas;
Didieji portabelo grybai, kepti pomidorai, špinatai;

7€


Čirviniai vafliai su:

Kepta šoninė ir klevų sirupas;
Marinuota lašiša ir varškės kremas;
Karamelizuoti bananai ir šviežios uogos;

6€


Pyragėlių Quiche Lorraine duetas

Su šaltai rūkyta skumbre, šviežiais agurkais;
Su burokėlių kremu, ožkos sūriu, špinatais;

7€


Ryžių pudingas

Bananai, kapoti riešutai, džiovinti vaisai;

7€


Kontaktai

Adresas: L. Stuokos Gucevičiaus 1, LT-01122, Vilnius

Susisiekite su mumis:

Telefonas: (8-5) 208 0805

El. paštas: info@sventaragiosodas.lt

Paskutinį kartą atnaujinta:


Restorano darbo laikas

Pirmadienis – 07:00 – 23:00

Antradienis – 07:00 – 23:00

Trečiadienis – 07:00 – 23:00

Ketvirtadienis – 07:00 – 23:00

Penktadienis – 07:00 – 23:00

Šeštadienis – 07:30 – 23:00

Sekmadienis – 07:30 – 23:00

Skip to content