L. Stuokos Gucevičiaus 1, Vilnius (8-5) 208 0805

Maitinimas renginiams ir maistas šventėms Vilniuje

 

Mūsų prioritetai – tai pateisinti klientų lūkesčiai ir ilgalaikis bendradarbiavimas. Švenčių ir renginių maitinimą organizuojame jau ilgus metus, tad žinome ką daryti, kad Jūsų renginys būtų sėkmingas! Mūsų klientų renginių pobūdis nulemia salės išdėstymą bei dekoracijas. Meniu pritaikomas pagal klientų pageidavimus, renginio tematiką, dalyvių skaičių ir biudžetą. Ruošdami valgiaraštį visuomet konsultuojamės su užsakovais, tam, kad maksimaliai išpildytume renginio maitinimo dalį. Kiekvieno kliento poreikiai yra skirtingi, todėl visuomet stengiamės išsiaiškinti lūkesčius bei pateikti optimaliausią sprendimą.

Maisto gamyboje naudojame tik kokybiškus ir šviežius produktus ir ingredientus. Pagal pageidavimus ruošiame vegetariškus patiekalus ir maistą, kuris neturi tam tikrų alergenų. Renginiams galimas tiek pilnas aptarnavimas su mūsų personalu (karštieji ir šaltieji patiekalai), tiek švediškas stalas, tiek ir priėmimai su užkandžiais ir gėrimais. Įvairioms prezentacijoms, seminarams ir konferencijoms taip pat užtikrinime visą reikalingą garso, šviesos ir media įrangą.

Mūsų restorano organizuojami renginiai:

 

  • Įmonių renginiai
  • Viešieji renginiai
  • Konferencijos ir prezentacijos
  • Vestuvės
  • Banketai
  • Furšetai
  • Krikštynos
  • Gimtadieniai ir jubiliejai

Mobilus baras
 
Renginių metu pagal poreikį naudojame mobilų barą. Pasirūpiname taurėmis, įranga, ledu ir gėrimais – viskuo ko prireikia kokybiškam svečių aptarnavimui. Mūsų personalas gali užtikrinti degustacijas, gėrimų derinimą bei kokteilių gaminimo mokymą. Mobilų barą galima apipavidalinti įmonės ar renginio atributika, spalvomis ir logotipais.

Maitinimas verslo ir viešojo sektoriaus įmonėms

 
Organizuojame šventes smulkaus, vidutinio ir stambaus verslo klientams. Dirbame su daugeliu įvairių įmonių – advokatų kontoromis, turizmo ir reklamos agentūromis, gamybos ir paslaugų įmonėmis. Taip pat maitinimo paslaugas užtikriname ir įvairioms Vilniaus miesto erdvėms bei renginiams, organizuojame maitinimą konferencijoms bei užsienio svečių delegacijoms.
 
Galimas aptarnauti žmonių skaičius mūsų restorane:

  • Iki 200 asmenų (stovimas, švediškas stalas)
  • Iki 140 asmenų (sėdimas, pilnas aptarnavimas)

svediskas stalas dienos pietus

verslo imoniu meniu

grupinis maitinimas

Kontaktai

Adresas: L. Stuokos Gucevičiaus 1, LT-01122, Vilnius

Susisiekite su mumis:

Telefonas: (8-5) 208 0805

El. paštas: info@sventaragiosodas.lt

Paskutinį kartą atnaujinta:


Restorano darbo laikas

Pirmadienis – 07:00 – 23:00

Antradienis – 07:00 – 23:00

Trečiadienis – 07:00 – 23:00

Ketvirtadienis – 07:00 – 23:00

Penktadienis – 07:00 – 23:00

Šeštadienis – 07:30 – 23:00

Sekmadienis – 07:30 – 23:00

Skip to content